TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
531 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Bey
  • ADRES: içerenköy mahallaesi çiflik sokaka ataşehir
  • TELEFON: 0 (212) 257 0122
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat, firmaları içinde kendine haklı bir yer edinmiş olan şehirler arası evden eve nakliyat,’ın size sunduğu ücretsiz exper hizmeti kapsamında eşyalarınız incelenir, sizin için en uygun planlama yapılır. Bu hizmeti sunmamızın amacı, eşyanız uygun aracın, eleman sayısının ve ambalajlama için gerekli olacak malzemelerin belirlenmesidir. İstanbul Evden eve firmalarının çoğunun hizmet olarak üzerinde durmadığı sigorta bedeli de exper tarafından tespit edilmektedir. Risk almadan uzman ekiplerle sigortalı taşınmanız, hem zaman hem de nakit olarak çok daha avantajlı olacaktır.

Şehirler Arası Nakliye
Şehirlerarası Nakliye firması ile Artık taşınmak eskiden olduğu gibi sorunlu bir iş değil. Evden eve nakliyat, firmaları içinde kendine haklı bir yer edinmiş olan Çukurova nakliyat ile karşılaşabileceğiniz sorun en başta ortadan kaldırılmaktadır. Taşınma öncesinde eşyalarınız, size sunduğumuz ücretsiz exper hizmeti kapsamında incelenir ve sizin için en uygun planlama yapılır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe bu hizmeti sunmamızın amacı, eşyanız uygun aracın, eleman sayısının ve ambalajlama için gerekli olacak malzemelerin belirlenmesidir. İstanbul evden eve firmalarının çoğunun hizmet olarak üzerinde durmadığı sigorta bedeli de exper tarafından tespit edilmektedir.

Okuyu Puanı
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.